Про Компанію

Компанія «Візит»  була започаткована у 1991 р. основним видом діяльності була роздрібна торгівля. На сьогодні Візит це мультібрендова компанія з широким спектром діяльності, яка включає в себе:

  • Напрямок Оптової торгівлі промисловими лакофарбовими продуктами
  • Напрямок Оптової торгівлі специалізованої фурнітури і метизів
  • Напрямок Оптової торгівлі опалювальної техніки
  • Напрямок Гуртової торгівлі будівельними матеріалами
  • Сітку розрібних магазинів

Основним пріоритетом компанії є налагодження чесних,  відкритих , взаємовигідних партнерських відносин. Наявність власного автопарку та розгалуженої дистрибюторської сітки дає змогу оперативно доставляти продукцію в любий куточок нашої країни.

У 2009 році відкрився новий напрямок діяльності у сфері опалювальної техніки, а саме твердопаливних котлів центрального опалення. МП «Візит» є офіційним та ексклюзивним представником в Україні одного з найбільших польських виробників твердопаливних котлів фірми DREW-MET. Компанія DREW-MET вже більше 20 років займається виробництвом твердопаливних котлів. Завдяки високій якості та постійним удосконаленням нашої продукції ми отримали визнання серед покупців і експертів на регіональних та всеукраїнських виставках. Великий діапазон потужності (12- 250кВт), а також різноманітність конструкцій котлів дозволяє їх застосовувати не тільки для обігріву приватних будинків, а й торгових павільйонів, офісів, а також громадських будівель.
Наші котли мають усі необхідні висновки і сертифікати на вітчизняному та європейському ринках.

У 2013 році наша компанія налагодила спільне виробництво твердопаливних котлів та системи їх інсталяції під торговою маркою «Візит». Користуючись новітніми досягненнями техніки ми постійно піднімаємо якість пропонованої нами продукції і намагаємося задовольнити функціональні і естетичні потреби наших клієнтів. Кожен день ми робимо все можливе, щоб гарантувати, що котли Візит відповідають вимогам користувачів, чинним стандартам, а також безпечні для навколишнього середовища. Котли Візит мають усі відповідні сертифікати.
Ми розуміємо, що найважливіше в будь-якому будинку, це тепло вогнища, яке безпечно зігріє і вбереже нас від негараздів і Ми з радістю забезпечимо Вac цим теплом!

Ми будуємо свій бізнес на принципах задоволення потреб клієнта, добросовісної  конкуренції та відкритості.
З початку своєї діяльності і до цього дня МП «Візит» невідступно дотримується свого девізу: «Клієнт-перш за все!»